Utrinki zadnjega meseca

Z veliko zamudo objavljam fotografije vseh dogodkov, ki smo jih doživeli v zadnjem mesecu skupnega druženja.

Na delovno soboto smo se odpravili na pohod do Trat. V eko kotičku naše šole smo  skupaj s prijatelji 1. a in 1. c razreda postavili poletno razstavo naših izdelkov. Šolska defektologinja Maja Simnjanovski nam je v razredu uredila senzorni kotiček – učenci so z veseljem krepili vse čute, urili motoriko in se hkrati zabavali.  Na tehniškem dnevu smo se seznanili z računalnikom in se učili o prednostih in slabostih uporabe sodobne tehnologije. Nekaj dni kasneje smo pridobljeno znanje prvega razreda utrjevali tudi z uporabo tablic. Naša šola je bila izmed 700 šol izžrebana v okviru tekmovanja za Cici veselo šolo in tako smo si zaslužili brezplačno predstavo ter veliko praktičnih nagrad. Pred otvoritvijo Festivala idrijske čipke smo se sprehodili skozi mesto in vsaj malo začutili festivalsko vzdušje.

Sedaj pa nas do slovesa ločita samo še dva dneva. Učenci so tekom leta veliko zrasli – tako v višino kot v svojem znanju.

Učiteljice bi se želele vam – staršem – zahvaliti za vaše sodelovanje in zaupanje, ki ste nam ga izkazali.

Vsem skupaj želimo lepe počitnice, učencem pa še mnogo uspešnih dni v prihodnosti.

Mateja, Maja, Majda in Nada

Komentiranje zaprto.