Peti teden

POZDRAVLJENI PRVOŠOLCI IN VAŠI STARŠI.

Že vstopamo v 5. teden učenja na daljavo in vsi upamo, da bi kmalu izvedeli kakšno dobro novico o možnosti čimprejšnje vrnitve v šolo.

V mesecu marcu smo obeležili kar nekaj praznikov in posebnih dni, ko se spomnimo naših najbližjih in jim pokažemo, da jih imamo radi in da smo hvaležni za vse, kar nam dajo in omogočajo (materinski dan, dan žena, dan očetov, tudi dan zaljubljencev).

Pesem SKIDAMARINK govori tudi o dveh zaljubljencih. Poglej in poslušaj pesem in se nauči zapeti. V besedilu pesmi se pojavljajo tudi izrazi za DELE DNEVA (MORNING, AFTERNOON, EVENING), katere smo že spoznavali. Pesem SKIDAMARINK je na spodnji povezavi:

Pesem se 3x ponovi, zato poskušaj zapeti večkrat in ko se pojavijo podnapisi, zapoj s pomočjo družinskih članov še enkrat.

Na list papirja napiši naslov pesmi SKIDAMARINK in nariši en najljubši prizor. Pod risbo nato napiši (tu rabimo malce pomoči staršev) še

I LOVE YOU!