Sedmi teden

ANGL., 1. RAZRED                                                                                 4. in 6. maj 2020

POZDRAVLJENI, PRVOŠOLCI IN STARŠI!

Spoznali boste pesmico o medvedku, z naslovom MY TEDDY BEAR. Najdete jo na spodnji povezavi. Pesmico večkrat poslušajte, zraven  pokažite na dele telesa, ki so omenjeni v pesmici in nazadnje poskusite še sami zapeti.

V nadaljevanju prilagam še nalogo za reševanje. Pri tej nalogi (prosim za pomoč staršev, hvala) izberete besedo za del telesa in jo pripišete k ustrezni slikici. Besede za dele telesa lahko otrok utrjuje na njegovi igrači-medvedku, potem pa še na svojem telesu na način, da starši poveste eno besedo, npr. NOSE, otrok pa pokaže na ta del (nos) in tako naprej …

ANG_1raz_4maj

Najnovejši prispevki

Po vrnitvi v šolo

Dragi starši!

Sovice smo uspešno priletele do konca šolskega leta. V tem letu so učenci veliko zrasli – tako v višino, kot v svojem znanju. Poleg vsega dela pa smo se znali tudi zabavati in smo skupaj preživeli čudovito leto!

Učiteljici bi se vam še enkrat želeli zahvaliti za vašo sodelovanje in zaupanje, ki ste nama ga izkazali.

Vsem skupaj želiva lepe, predvsem pa zdrave počitnice, učencem pa še mnogo uspešnih šolskih dni v prihodnosti.

V spodnji galeriji objavljava še nekaj utrinkov zafnjih šolskih dni.

Učiteljici Mateja in Živa

1. NUJNE INFORMACIJE OB PONOVNEM ODPRTJU ŠOLE Dodaj odgovor