Petek, 24. 4.

Evo, pa smo samo še korak stran od zadnjih kratkih počitnic v prvem razredu. Danes te čaka matematika, ki ji sledi samo še proslava.

Danes boš spet utrjeval števila do 20.

Imaš dve možnosti:

Priporočamo, da poskušate z reševanjem učnega lista na spletu, ker bomo poskušale tudi ocenjevanje izpeljati na podoben način. V kolikor se ne spomnite, kako poteka izpolnjevanje in oddajanje spletnega učnega lista, si lahko ponovno preberete navodila (navodila_UL_liveworksheets).

Današnja naloga vsebuje tudi zvočni posnetek nareka števil. Tisti, ki boste učni list reševali na spletu, pod prvo nalogo kliknete znak

in vam predvaja posnetek – istočasno lahko otrok v kvadratke vpisuje števila.

Za tiste, ki boste učni list natisnili je posnetek nareka števil spodaj:

Prosimo, da otroci sami izpolnijo učni list – tudi spletnega, pomagajte jim samo pri pripravi in oddaji le-tega oz. pri iskanju tipk <, > in =.

Učne liste, ki jih boste natisnili, fotografirajte in pošljite svoji učiteljici.

PROSLAVA

Kot si že ugotovil, državne praznike na šoli obeležujemo s proslavami. Učiteljice in študent Simon smo se odločili, da jo, kljub šolanju na daljavo, pripravimo za vas.

Uživajte!

Še enkrat….. LEPE POČITNICE ŽELIMO TEBI IN TVOJI DRUŽINI!